Strony Internetowe

Wizytówka Twojej firmy w sieci

To najważniejszy element komunikacji z klientem. Jest bardzo złożonym i zaawansowanym narzędziem, które pomoże Ci osiągnąć realne cele biznesowe.

SEO

Zadbaj o swoją pozycję
w internecie

Klienci, po wyszukaniu słów w przeglądarce, odwiedzają wyłącznie kilka pierwszych stron, które wyświetlają się na samym początku, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć się wśród nich.

Czym jest

Strona Internetowa?

Strona www tworzona jest z podstron, które są podzielone na sekcje i zawierają kluczowe informacje dotyczące Twojej marki lub usług.

Na stronie internetowej znajdziemy niezbędne informacje takie jak np. adres firmy, ale również szczegółowe przedstawienie oferty firmy.  Pozwoli to nie tylko zwiększyć świadomość na temat Twoich usług, ale również wzbudzi większe zaufanie klienta. Dobrze skonstruowana strona internetowa ma być odpowiedzią na wszystkie informacje, których poszukuje klient.

Korzyści Strony Internetowej

Oszczędność czasu, dzięki czytelnym i przejrzystym informacjom

Budowanie zaufania klienta

Zwiększenie wiarygodności firmy

 

Swobodny przepływ informacji

 

Narzędzie sprzedażowe

Działa jak “cichy handlowiec” pracujący 24h/dobę

 

Wzrost
konwersji

Poprawa
rozpoznawalność
marki

Zwiększenie
ruchu na
stronie

Skuteczne
przyciągnięcie
potencjalnych
klientów

Zwiększenie
przychodów
firmy

Długookresowa
reklama

Budowanie
świadomości
marki

Proces tworzenia Strony Internetowej

Strona internetowa stanowi trwałą wizytówkę firmy, przez pryzmat której ocenią Cię klienci. Potrafimy wczuć się w ich skórę, dlatego możesz mieć pewność, że przy jej tworzeniu zadbamy o wszystkie kluczowe aspekty.

Tworząc stronę internetową dopasujemy ją do Twoich indywidualnych oczekiwań. Nasz zespół profesjonalistów czuwa nad tym, aby strona internetowa spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to czasochłonny proces, który może potrwać kilka tygodni ale dzięki temu masz pewność, że dotrzymamy najwyższych standardów jakości.

  1. Przeanalizowanie marki i zebranie informacji

Na tym etapie gruntownie analizujemy Twoją markę i weryfikujemy Twoje potrzeby. Skupiamy się również na kluczowym elemencie, którym jest weryfikacja grona osób, które mogą stanowić Twoich potencjalnych klientów. Następnie przechodzimy do ustalenia głównych celów, jakie ma prezentować Twoja strona internetowa, by zapewnić jej jak najlepszą funkcjonalność.

2. Zaplanowanie procesu tworzenia strony

Po spotkaniu z Tobą, nasz zespół programistów rozpocznie strategiczny proces planowania stworzenia strony internetowej. Przy planowaniu weryfikujemy zarówno kwestie wizualne, jak i funkcjonalne, a zarazem responsywne. Przy posiadaniu większego budżetu tworzone są także podstrony. 

3. Projektowanie strony

Nasi graficy za pomocą zebranych informacji oraz zaplanowanej wcześniej pracy, zaprojektują wizualną odsłonę strony dostosowaną do Twoich wymagań. Design strony jest bardzo kluczowym elementem, ponieważ jest pierwszą rzeczą, która przyciąga potencjalnego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by ułatwić Ci to zadanie. 

4.  Kodowanie

Jest to proces, w którym następuje tworzenie rzeczywistej strony internetowej przez programistów. W tym kroku zespół doświadczonych programistów wykorzystuje odpowiednie oprogramowanie, by zapewnić Twojej witrynie internetowej właściwą funkcjonalność i responsywność.

5. Testowanie witryny

Podczas tej czynności testerzy sprawdzają, czy nasza strona jest dobrze zakodowana i czy nie występują w niej żadne błędy. Testy pozwalają nam stwierdzić czy witryna jest gotowa do przyjęcia pierwszych odwiedzających i czy zawiera wszystkie nasze wcześniejsze ustalenia. Po zatwierdzeniu strony jesteśmy w stanie wdrożyć witrynę. Zostaje ona przesłana na serwer. Tam czeka ostatni test, który sprawdzi, czy jest ona poprawna i czy może zostać opublikowana. 

6. Rozwój

Ostatnim etapem jest zarządzanie stroną. Po jej stworzeniu bardzo kluczowym elementem jest jej prowadzenie oraz dalsza optymalizacja w celu pozyskania większego grona odbiorców. Na tym etapie możemy wprowadzić promocję Twojej witryny. 

Nasza oferta

Group 362@2x

Audyt

Oferujemy dokonanie audytu – jest to konsultacja, dzięki której możemy określić potrzeby oraz wspólnie zdefiniować mierzalne cele danej firmy. Dokładnie sprawdzamy aktualny stan witryny oraz dokonujemy dogłębnej analizy strony internetowej marki, abyśmy mogli wskazać jej mocne i słabe strony, co jest niezbędne do podjęcia dalszych kroków, takich jak zaplanowanie i wdrożenie działań, mających przynieść oczekiwane efekty.

Group 366 (1)

Link building

Zajmujemy się link buildingiem, w taki sposób, aby nasze działania przyniosły dobre i mierzalne efekty. Przede wszystkim gwarantujemy linki dobrej jakości, pochodzące ze stron wartościowych dla algorytmu. Są one odpowiednio rozłożone w czasie w taki sposób, by te działania wyglądały na naturalny proces. Posługujemy się aktualną wiedzą, dzięki której możesz mieć pewność, że podjęte działania przyniosą określone rezultaty. Dbamy o to, by linki posiadały parametr dofollow – są to linki przenoszące “moc SEO” ze strony na której się znajdują na stronę do której linkują

Group 367

Optymalizacja strony

Gwarantujemy optymalizację strony, na co składa się szereg różnych działań, wymagających specjalistycznej wiedzy. Planujemy wdrożenie kroków, mających ulepszyć stronę internetową marki, bazując na wcześniej wykonanym audycie. Możemy zauważyć konieczność poprawek w takich obszarach jak np. meta tittle, meta discription, linkowanie wewnętrzne, nagłówki. Dokładamy wszelkich starań, by jak najefektywniej zoptymalizować grafiki i strukturę linków, poprawić czas ładowania, a także nasycić treść strony słowami kluczowymi przy jednoczesnym zachowaniu wartościowego contentu. Zadbamy również o responsywność mobilną i certyfikat SSL.

Group 368

Content marketing

W naszej ofercie jest dostępna usługa content marketingu – na wartościowe dla algorytmów portale i serwisy zewnętrzne dostarczymy ciekawe artykuły z dobrymi jakościowo treściami, dużą ilością interesującego tekstu nasyconego frazami kluczowymi, o jasno wyznaczonej strukturze, z zachowaniem hierarchii nagłówków.

Group 366 (1)

Zaprojektowanie strony zgodnie z zasadami UX/UI

Nasi graficy zaprojektują stronę w taki sposób, by była jak najbardziej intuicyjna i atrakcyjna wizualnie dla użytkownika, a także zgodna i spójna z przyjętymi wcześniej standardami jakości. Stworzą makietę zgodnie z założeniami firmy.

Group 366 (1)

Zakodowanie strony

Nasz zespół programistów czuwa nad tym, by poprawnie i funkcjonalnie zakodować Twoją witrynę, dzięki czemu będzie łatwo odczytywana przez każdą przeglądarkę internetową w wersji standardowej oraz mobile.

Group 367

Pomoc przy wyborze platformy sprzedażowej

Przy projektowaniu nasi graficy doradzą którą platformę należy wybrać, pasującą do naszej marki i jej założeń

Group 368

Treści SEO

W naszej ofercie jest dostępna usługa content marketingu – na wartościowe dla algorytmów portale i serwisy zewnętrzne dostarczymy ciekawe artykuły z dobrymi jakościowo treściami, dużą ilością interesującego tekstu nasyconego frazami kluczowymi, o jasno wyznaczonej strukturze, z zachowaniem hierarchii nagłówków.

Ja wygląda wycena?

Wycena jest tworzona indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od jego potrzeb. Nie jesteśmy w stanie podać przybliżonych kosztów od razu, ponieważ są one zależne od wielu czynników takich jak:

  • Poziom zaawansowania działań na stronie internetowej
  • Ilość niezbędnych do naniesienia poprawek
  • Koszt publikacji artykułu na danym portalu
  • Ilość contentu
  • Specyfika branży oraz ilość produktów / usług
  • Skuteczność działań konkurencji
  • Długość czasu niezbędnego na realizację strategii

Masz pytania lub chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Masz pytania lub chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Strona główna
O nas
Oferta
Realizacja
Kariera
Kontakt

Napisz do nas

Wspólnie znajdziemy rozwiązanie na Twoje problemy

Wolisz rozmowę?

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich potrzebach

Telefon