Pozycjonowanie SEO

Pozwól swojej firmie zaistnieć

Chcesz, aby Twoja firma pojawiała się na topowych pozycjach w wyszukiwarce google? Świetnie się składa, ponieważ nie tylko wypozycjonujemy Twoją stronę, ale skupimy się także na tym, aby pozycjonowane frazy realizowały postawione cele biznesowe, a w konsekwencji – faktycznie przynosiły zwrot z inwestycji.

STOP generowaniu pozycji na niewartościowe frazy

Ostatnie, co chcielibyśmy zrobić, to wypozycjonować Twoją stronę na frazy, które tylko wyglądają dobrze na wykresach i liczbach, nie przynoszą wartościowego ruchu, a koszt optymalizacji jest niewspółmierny do ilości wyszukiwań danej frazy. SEO to inwestycja, która ma przynosić realny dochód, a nie być tylko niepotrzebnym kosztem.

SEO, które sprzedaje

Współpracujemy na zasadzie „Twój sukces to nasz sukces”. Bardzo zależy nam na budowaniu z klientem długofalowych relacji, dlatego traktujemy każdy biznes bardzo poważnie. Z tego powodu chcemy, aby Twoje SEO realnie przynosiło Ci dochód, a nie było jedynie zbiorem nic nieznaczących liczb i wykresów.

Skonkretyzowany proces pozycjonowania stron www

Działamy w oparciu o przemyślany proces, który sprawi, że w końcu poczujesz się bezpiecznie powierzając SEO agencji reklamowej:

  1. Określenie celów biznesowych klienta
  2. Audyt SEO
  3. Przygotowanie strategii, która realizuje biznesowe cele
  4. Audyt UX
  5. Techniczna optymalizacja strony
  6. PR Copywriting i linkbuilding

Stawiamy na transparentność. Przechodzimy ten proces we współpracy z Tobą, dzięki czemu masz realny wpływ na każdy z etapów procesu. Nie chcemy, abyś poczuł się tak, jak w wielu innych agencjach SEO, które realizują cele nienastawione na realne potrzeby swojego klienta.

Masz pytania? Wątpliwości?