Automatyzacja windykacji

Przestań martwić się o niezapłacone faktury

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyzacji procesu windykacji i oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Naszym priorytetem jest sprawna realizacja procesu windykacji, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na swoim biznesie, zamiast martwić się o niezapłacone faktury.

Jednym z naszych najskuteczniejszych narzędzi jest automatyzacja procesu windykacji, w szczególności monitorowanie płatności przed terminem zapłaty. Dzięki naszym automatyzacjom, w łatwy i pewny sposób informujemy naszych klientów o zbliżających się terminach płatności oraz kwotach do zapłaty. Wysyłamy kilkadziesiąt tysięcy automatycznych wiadomości głosowych (VMS) lub tekstowych (SMS) dziennie, co pozwala nam zaoszczędzić cenny czas konsultantów oraz zasoby firmy.

Automat, który samodzielnie zadba o cały proces

Automatyzacja windykacji to rozwiązanie, które umożliwia nam realizację zadań związanych z odzyskiwaniem należności w bardziej efektywny i wydajny sposób. Jednym z kluczowych zalet takiego podejścia jest możliwość skalowania działań w zależności od potrzeb i zwiększania liczby równoczesnych połączeń głosowych w przypadku wzrostu zaplanowanych działań.

Dzięki temu, nie musimy się martwić o ograniczenia związane np. ze zbyt małą liczbą osób wykonujących połączenia telefoniczne, co pozwala nam osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie. Dodatkowo, automatyzacja windykacji pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów i lepszą alokację wewnętrznych zasobów, co ma pozytywny wpływ na Twoje wyniki finansowe.

Automatyczna windykacja

Zautomatyzowany cały proces windykacji – od podpisania umowy, poprzez wystawienie faktury, aż do zakończenia całego procesu. Zapomnij o trudnościach związanych z procesem, bo ten proces możemy całkowicie zautomatyzować.

Kampanie masowe email i SMS

Wysyłaj skuteczne wiadomości SMS oraz email z informacjami dotyczącymi nieopłaconych faktur oraz statusu windykacji.

Wirtualny agent

Zautomatyzowane połączenia telefoniczne do Twoich klientów, które załatwią sprawę ściągania należności za Ciebie.

Ciesz się płynnością finansową, a całą windykację powierz w nasze ręce!

Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązującą rozmowę dotyczącej automatyzacji procesów w Twojej firmie. Doradzimy najlepsze możliwe rozwiązania, a decyzję pozostawimy Tobie.