wideo i animacje

Postaw na najbardziej skuteczną formę przekazu

Wysokiej jakości realizacje pozwalają dokładnie zapoznać się z produktem, miejscem, usługą lub specjalistą. Wideo umożliwia zaangażowanie nie tylko zmysłu wzroku, ale również słuchu, dzięki czemu może jeszcze skuteczniej oddziaływać na emocje.

Wideo i animacje

Postaw na najbardziej skuteczną formę przekazu

Wysokiej jakości realizacje pozwalają dokładnie zapoznać się z produktem, miejscem, usługą lub specjalistą. Wideo umożliwia zaangażowanie nie tylko zmysłu wzroku, ale również słuchu, dzięki czemu może jeszcze skuteczniej oddziaływać na emocje.

Czym jest wideo?

Czym są animacje?

Wideo jest obecnie najskuteczniejszą formą przekazu. Nasz sprzęt oraz stosowane podczas nagrywania i montażu techniki gwarantują efekty, z których zadowolony będzie nawet najbardziej wymagający klient. Stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm.

Animacje natomiast mogą w sprawny sposób przekazać informacje i pomagają utrzymać uwagę na wysokim poziomie.

Dzięki zaawansowanym umiejętnościom montażystów produkcje, które powstają utrzymane są na najwyższym poziomie. Poza umiejętnościami twardymi, oferujemy również kreatywność, której braku nie wynagrodzi żaden sprzęt ani technika montażu. Gwarantujemy unikalne scenariusze i ciekawe ujęcia. Na każdym etapie powstawania realizacji jesteśmy maksymalnie zaangażowani, co przekłada się na finalny efekt.

Korzyści płynące z wideo oraz animacji

Przedstawienie procesu pracy np. wykonywania usługi lub tworzenia produktu 

Dokładne ukazanie wnętrza, umożliwiające potencjalnemu Klientowi wcześniejsze zapoznanie się z nim, co może wpłynąć na skorzystanie z usług,

Przedstawienie zespołu jako profesjonalistów i zaprezentowanie ich pracy

Wzbudzenie emocji i powiązanie ich z marką

Przedstawienie procesu pracy
np. wykonywania usługi lub tworzenia produktu 

Dokładne ukazanie wnętrza, umożliwiające potencjalnemu Klientowi wcześniejsze zapoznanie się z nim, co może wpłynąć na skorzystanie z usług,

Przedstawienie zespołu jako profesjonalistów
i zaprezentowanie ich pracy

Wzbudzenie emocji
i powiązanie ich z marką

Proces pracy przy wideo i animacjach

  1. Koncepcja

Badamy potrzebę Klienta i rozmawiamy z nim o oczekiwanych efektach. Przygotowujemy scenopis, scenariusz oraz brief, zawierający przykładowe ujęcia, aby zaplanować każdy najdrobniejszy szczegół wideo tak, by finalnie stworzyło ono wartościową historię.  Jeżeli wideo wymaga zaangażowania aktorów, uwzględniamy w briefie ich opis i przykładowe zdjęcia.

2. Zaangażowanie aktorów

Jeżeli w projekcie mają wziąć udział aktorzy, przeprowadzamy casting. Wybieramy najlepszych kandydatów i przedstawiamy Klientowi kilka propozycji. Zgodnie z ustaleniami angażujemy do produkcji wybranych przez Klienta aktorów i podpisujemy stworzoną wcześniej umowę na wykorzystanie wizerunku.

3. Realizacja

Przygotowujemy plan nagrań i dobieramy odpowiedni profesjonalny sprzęt do jego charakteru. Zapewniamy studio, rekwizyty i oświetlenie, a także makijaż i garderobę aktorów. Przy wielogodzinnych nagraniach dbamy również o ich posiłek. Nagrywamy ujęcia do momentu, aż uzyskamy satysfakcjonujący efekt, opierając się na wcześniej przyjętym scenariuszu i briefie.

4.  Montaż

Używając zaawansowanych programów specjalistycznych montujemy film. Dokładamy wszelkich starań, by każda realizacja na tym etapie stawała się jeszcze bardziej wyjątkowa i unikalna. Wykorzystujemy umiejętności oraz specjalne techniki, by zadbać o każdy szczegół i osiągnąć efekt zadowalający nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta

Group 367

Optymalizacja strony

Gwarantujemy optymalizację strony, na co składa się szereg różnych działań, wymagających specjalistycznej wiedzy. Planujemy wdrożenie kroków, mających ulepszyć stronę internetową marki, bazując na wcześniej wykonanym audycie. Możemy zauważyć konieczność poprawek w takich obszarach jak np. meta tittle, meta discription, linkowanie wewnętrzne, nagłówki. Dokładamy wszelkich starań, by jak najefektywniej zoptymalizować grafiki i strukturę linków, poprawić czas ładowania, a także nasycić treść strony słowami kluczowymi przy jednoczesnym zachowaniu wartościowego contentu. Zadbamy również o responsywność mobilną i certyfikat SSL.

Group 368

Content marketing

W naszej ofercie jest dostępna usługa content marketingu – na wartościowe dla algorytmów portale i serwisy zewnętrzne dostarczymy ciekawe artykuły z dobrymi jakościowo treściami, dużą ilością interesującego tekstu nasyconego frazami kluczowymi, o jasno wyznaczonej strukturze, z zachowaniem hierarchii nagłówków.

Group 362@2x

Spoty reklamowe telewizyjne oraz na social media (FB, IG, YT, TIKTOK)

Spoty reklamowe różnią się od siebie w zależności od kanału komunikacji, na którym mają się finalnie znajdować. Układamy scenariusz w taki sposób, by był dostosowany do konkretnej grupy docelowej znajdującej się na wybranej platformie lub w mediach.

Group 366 (1)

Relacje, reportaże

Przygotujemy relację oraz reportaż, który upamiętni dowolne wydarzenie, ukazując jego najważniejsze momenty. Dbamy o jakość obrazu, ujęcia oraz dźwięk, by wywołać w odbiorcy prawdziwe emocje związane z oglądanym przez niego obrazem.

Group 367

Streaming

Streaming pozwala na nadawanie w rzeczywistym momencie aktualnie trwającego wydarzenia. Odbywa się to na platformach internetowych np. na YouTubie, Facebooku czy Instagramie.

Group 368

Video wizytówka

Videowizytówka pozwala na korzystne zaprezentowanie osoby, produktu, usługi lub miejsca w taki sposób, by wzbudzić w odbiorcy pozytywne emocje. Ta forma ułatwia kreowanie wizerunku zespołu jako profesjonalistów oraz pokazuje, że firma budują ludzie, dzięki czemu przestaje być anonimowa.

Group 367

Spacery wirtualne

Spacer wirtualny stanowi serię nałożonych na siebie zdjęć, które można dowolnie przybliżać, przesuwać i oddalać. Tworzy on symulację spaceru po danym pomieszczeniu. Warto zamieścić go na stronie internetowej hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych, salonów gier, parków rozrywki czy biur nieruchomości.

Group 368

Animacje

Animacje stanowią wizualne uatrakcyjnienie wideo. Dzięki temu jest ono ciekawsze w odbiorze, a kluczowe informacje są łatwiejsze do zauważenia.

Ja wygląda wycena?

 

Wycena jest uzależniona od szeregu czynników, takich jak:

  • konieczność zorganizowania studia i oświetlenia
  • obecność i ilość aktorów oraz ich doświadczenie
  • czas trwania nagrań
  • czas montażu
  • scenografia i rekwizyty

Masz pytania lub chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Masz pytania lub chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Strona główna
O nas
Oferta
Realizacja
Kariera
Kontakt

Napisz do nas

Wspólnie znajdziemy rozwiązanie na Twoje problemy

Wolisz rozmowę?

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich potrzebach

Telefon